Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Výrazná, intenzivní chuť s jemnou cremou oříškové barvy. Jihoitalský...
Výraznou kakaovou chuť a profesionální kvalitu v každém šálku přináší...
NEXGO N62 je chytrý mini POS terminál. Je poháněn operačním systémem...
Plastová výdejní miska pod akceptor pro třídění a výdej mincí.Vhodné ro...
Prohlédnuté produkty
Elegantní, s vnějšími profily z...
9A1012
Nový produkt
Elegantní, s vnějšími profily z černého eloxovaného hliníku, černými dveřmi a tmavě šedou skříní a bezrámovou dotykovou obrazovkou: to je Maestro Touch,nový špičkový model určený pro prodej teplých nápojů v té nejlepší kvalitě.
k objednání
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Verze | Espresso/Instant |
| Uživatelské rozhraní | Dotyková obrazovka |
| Podavač pohárků | ANO/70-71mm(150ml)+12OZ(300ml) |
| Kapacita pohárků | 650+440 |
| Čerstvé mléko | NE |
| Počet zásobníků | 9 |
| Počet míchacích komor | 4 |
| Podavač míchátek | ANO/950 |
| Způsob výdeje cukru | Suchý cukr |
| Spařovací jednotka | Z4000 |
| Počet bojlerů | 2 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Audit protokol | EVA DTS |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 650mm |
| Hloubka | 760mm |
| Váha | 170kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 2500W |