Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Výrazná, intenzivní chuť s jemnou cremou oříškové barvy. Jihoitalský...
Výraznou kakaovou chuť a profesionální kvalitu v každém šálku přináší...
NEXGO N62 je chytrý mini POS terminál. Je poháněn operačním systémem...
Plastová výdejní miska pod akceptor pro třídění a výdej mincí.Vhodné ro...
Prohlédnuté produkty
GUSTO DRUM je chytrým řešením pro...
9F2300
Nový produkt
GUSTO DRUM je chytrým řešením pro místa, která potřebují nabízet stravovací služby 24/7 . Nejen prodejní automat, ale skutečná automatická jídelna. Flexibilita konfigurace umožňuje uživateli vybrat z občerstvení, nápoje, čerstvé pokrmy, ovoce a jogurt. Vylepšená elektronika festivalu nabízí pokročilé řízení stroje a výrobků.
3-4 týdny
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Uživatelské rozhraní | Přímá volba |
| Počet voleb | 10 |
| Počet zásobníků | 10/10 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Audit protokol | EVA DTS |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 850mm |
| Hloubka | 895mm |
| Váha | 320kg |
| Napětí | 230-240V |
Karuselový prodejní automat NECTA GUSTO DRUM v konfiguraci 10 pater/10 polí.Přepážky jednotlivých pater lze velice snadno modifikovat a tím přizpůsobit patro vašemu produktu.