Propojovací kabel mezi fotosenzory pro většinu prodejních spirálových...
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Prohlédnuté produkty
Easy 6000 je karuselový prodejní...
984861MMAA01T
Nový produkt
Easy 6000 je karuselový prodejní automat od společnosti FAS internatilonal. Tento model má stále své místo v sektoru vendingu, aby splnil určité specifické požadavky trhu. Je postaven podle stejných standardů kvality a spolehlivosti jako ostatní automaty FAS Snack&Food.
3-4 týdny
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Uživatelské rozhraní | Přímá volba |
| Počet pater | 8 |
| Počet voleb | 8 |
| Výška přepážky | 117mm |
| Počet přepážek | 4x24+4x12 |
| Systém výdeje | FIFO-SHOPPER |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Audit protokol | EVA DTS |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 910mm |
| Hloubka | 790mm |
| Váha | 315kg |
| Napětí | 230-240V |