Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6...
Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný nápojový automat ve verzi...
964571R
Nový produkt
Repasovaný nápojový automat ve verzi ES/IN - mokrý cukr
skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Verze | Espresso/Instant |
| Uživatelské rozhraní | Dotyková obrazovka |
| Podavač pohárků | ANO/70-71mm(150ml) |
| Kapacita pohárků | 500 |
| Čerstvé mléko | NE |
| Počet zásobníků | 7 |
| Počet míchacích komor | 4 |
| Podavač míchátek | NE |
| Způsob výdeje cukru | Mokrý cukr |
| Spařovací jednotka | Z4000 |
| Počet bojlerů | 1 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 540mm |
| Hloubka | 605mm |
| Váha | 135kg |
| Napětí | 230-240V |