Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6...
Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný nápojový automat BRIO 3 je...
961152R
Repasované
Repasovaný nápojový automat BRIO 3 je třetí generací velice uspěšného a spolehlivého prodejního automatu od společnosti Necta.Vyniká především svými kompaktními rozměry,při použití podstolku nahradí plnohodnotný volně stojící stroj.
27.000,- bez DPH
Příplatky:
Podstolek 7.500 bez DPH
Výbava kanystr 1.500 bez DPH
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Verze | Instant |
| Uživatelské rozhraní | Přímá volba |
| Podavač pohárků | ANO/70-71mm(150ml) |
| Kapacita pohárků | 300 |
| Počet voleb | 12 |
| Počet zásobníků | 7 |
| Počet míchacích komor | 3 |
| Podavač míchátek | NE |
| Způsob výdeje cukru | Mokrý cukr |
| Počet bojlerů | 1 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Výška | 760+800mm |
| Šířka | 540mm |
| Hloubka | 585mm |
| Váha | 68kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 1300W |