Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6...
Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný nápojový automat v...
961161R
Nový produkt
Repasovaný nápojový automat v instantní verzi. Brio Up je vyvrcholením jednoho z největších úspěchů Necta za posledních 20 let. Brio Up si udržuje výjimečnou kvalitu, pokud jde o vydávání nápojů, ale přináší celou řadu významných inovací.
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Verze | Instant |
| Uživatelské rozhraní | Přímá volba |
| Podavač pohárků | ANO/70-71mm(150ml) |
| Kapacita pohárků | 300 |
| Počet voleb | 14 |
| Čerstvé mléko | NE |
| Počet zásobníků | 7 |
| Počet míchacích komor | 4 |
| Podavač míchátek | ANO/255 |
| Způsob výdeje cukru | Suchý cukr |
| Počet bojlerů | 1 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Audit protokol | EVA DTS |
| Výška | 760/560mm |
| Šířka | 540mm |
| Hloubka | 605mm |
| Váha | 65kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 2200W |