Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6...
Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný prodejní automat Necta...
960305R
Nový produkt
Repasovaný prodejní automat Necta Astro.Velice spolehlivý nápojový automat v instantní verzi,jehož předností je především rychlost výdeje jednotlivých nápojů.
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Verze | Instant |
| Uživatelské rozhraní | Přímá volba |
| Podavač pohárků | ANO/70-71mm(150ml) |
| Kapacita pohárků | 620 |
| Počet voleb | 18 |
| Počet zásobníků | 7 |
| Počet míchacích komor | 4 |
| Podavač míchátek | NE |
| Způsob výdeje cukru | Mokrý cukr |
| Spařovací jednotka | Z3000 |
| Počet bojlerů | 1 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Audit protokol | EVA DTS |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 700mm |
| Hloubka | 800mm |
| Váha | 180kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 1850W |