Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6...
Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný karuselový automat od...
984810MMAA041
Nový produkt
Repasovaný karuselový automat od renomované společnosti FAS.Elegantní design a silný chladící agregát.Plně grafický displej.Stroj v konfiguraci 8 pater 4x24 a 4x12 přepážek.
na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Uživatelské rozhraní | Přímá volba |
| Počet pater | 8 |
| Počet voleb | 8 |
| Výška přepážky | 13 |
| Počet přepážek | 12 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 910mm |
| Hloubka | 790mm |
| Váha | 315kg |
| Napětí | 230-240V |
| Pracovní teplota | až 3 °C |