Propojovací kabel mezi fotosenzory pro většinu prodejních spirálových...
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Prohlédnuté produkty
Nápojový prodejní automat na...
942600MMGB01
Nový produkt
Nápojový prodejní automat na instantní a zrnkovou kávu.Velký přehledný 21,5´ diplej.Tento model spojuje kvalitu a eleganci.Stroj je možné připojit do služby FAS cloud+.
2-3 týdny
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Verze | Espresso/Instant |
| Uživatelské rozhraní | Dotyková obrazovka |
| Podavač pohárků | ANO/70-71mm(150ml) |
| Kapacita pohárků | 780 |
| Čerstvé mléko | NE |
| Počet míchacích komor | 4 |
| Způsob výdeje cukru | Mokrý cukr |
| Počet bojlerů | 1 |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 650mm |
| Hloubka | 695mm |
| Váha | 169 |
| Napětí | 230-240V |