Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6...
Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný prodejní automat Necta...
500007
Repasované
Repasovaný prodejní automat Necta Diesis je nejnovějším řešením, které je v současné době k dispozici pro výdej studených nápojů v plechovkách i lahvích .Jeho moderní stylový design je vytvořen tak, aby zaručoval uživatelsky příjemný zážitek díky intuitivnímu rozhraní. Snadná obsluha a spolehlivost je hlavní výhodou tohoto stroje.
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Verze | 500 |
| Uživatelské rozhraní | Přímá volba |
| Počet voleb | 7 |
| Počet zásobníků | 7 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Audit protokol | EVA DTS |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 750mm |
| Hloubka | 781mm |
| Váha | 280kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 740W |
Necta Diesis v konfiguraci 7 šachet po 1 až 4 sloupcích dle zvolené velikosti obalu PET/plech.