Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.10 produktů/pravá.D45.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.8 produktů/levá.D60.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6 produktů/levá.D78,5.
Spirála pro prodejní,spirálové automaty Rheavendors.6...
Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný nápojový automat Necta...
968003R
Repasované
Repasovaný nápojový automat Necta Opera ve verzi v kombinaci zrnkové s instantní kávy,uspokojí i ty nejnáročnější uživatele,zároveň poskytuje i ekonomičtější variantu v podobě instantního produktu v nižší cenové hladině.Nejnovější technologie,moderní design a přehledný víceřádkový displej s modrým podsvícením.
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Verze | Espresso/Instant |
| Uživatelské rozhraní | Přímá volba |
| Podavač pohárků | ANO/70-71mm(150ml) |
| Kapacita pohárků | 620 |
| Počet voleb | 20 |
| Čerstvé mléko | NE |
| Počet zásobníků | 6 |
| Počet míchacích komor | 3 |
| Podavač míchátek | NE |
| Způsob výdeje cukru | Mokrý cukr |
| Spařovací jednotka | Z4000 |
| Počet bojlerů | 1 |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 600mm |
| Hloubka | 740mm |
| Váha | 135kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 1850W |