Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Výrazná, intenzivní chuť s jemnou cremou oříškové barvy. Jihoitalský...
Výraznou kakaovou chuť a profesionální kvalitu v každém šálku přináší...
NEXGO N62 je chytrý mini POS terminál. Je poháněn operačním systémem...
Plastová výdejní miska pod akceptor pro třídění a výdej mincí.Vhodné ro...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný prodejní automat Necta...
344530
Repasované
Repasovaný prodejní automat Necta Tango vás okouzlí svým flexibilním půvabem. Tango má schopnost nabízet širokou škálu produktů, jako jsou občerstvení, cukrovinky, čerstvé potraviny, plechovky nebo láhve - nebo kombinace všech pěti. Jednoduchý design a vynikající poměr cena/výkon.V kombinaci s automatem Necta Opera tvoří ideální pár.
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Uživatelské rozhraní | Numerická klávesnice |
| Počet pater | 6 |
| Počet voleb | 36 |
| Maximální počet motorů v patře | 8 |
| Výtah | NE |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 890mm |
| Hloubka | 860mm |
| Váha | 280Kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 470W |