Výjimečná káva z těch nejkvalitnějších kávových zrn pěstovaných ve...
Výrazná, intenzivní chuť s jemnou cremou oříškové barvy. Jihoitalský...
Výraznou kakaovou chuť a profesionální kvalitu v každém šálku přináší...
NEXGO N62 je chytrý mini POS terminál. Je poháněn operačním systémem...
Plastová výdejní miska pod akceptor pro třídění a výdej mincí.Vhodné ro...
Prohlédnuté produkty
Repasovaný prodejní automat.Nadčasový...
963239R
Nový produkt
Repasovaný prodejní automat.Nadčasový design,spolehlivý provoz.Chladí až na 6 stupňů.Kromě kusového zboží možnost prodeje plechovek,nebo PET lahví.
skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Uživatelské rozhraní | Numerická klávesnice |
| Počet pater | 6 |
| Maximální počet motorů v patře | 8 |
| Výtah | NE |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 880mm |
| Hloubka | 890mm |
| Váha | 270kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 510W |