Inovace a elegance,tímto se vyznačuje nová řada od společnosti FAS.Ve...
Inovace a elegance,tímto se vyznačuje nová řada od společnosti FAS.Ve...
Pojezdový slider pro Necta výška 130mm.Pro modely Starfood a Festival
Kovová magnetická lišta výdejního prostoru NECTA SFERA a pod.
Prohlédnuté produkty
Inovace a elegance,tímto se vyznačuje...
982900MMAA40T
Nový produkt
Inovace a elegance,tímto se vyznačuje nová řada od společnosti FAS.Ve verzi 900 o šířce 90cm.
3-4 týdny
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Uživatelské rozhraní | Dotyková obrazovka |
| Počet pater | 6 |
| Počet voleb | 44 |
| Maximální počet motorů v patře | 8 |
| Výtah | NE |
| Komunikační protokol | EXE/MDB/BDV |
| Audit protokol | EVA DTS |
| Výška | 1830mm |
| Šířka | 900mm |
| Hloubka | 790mm |
| Váha | 274kg |
| Napětí | 230-240V |
| Maximální příkon | 450W |
| WI-FI | ano |
| Fotosenzory | ano |
| Elektronické štítky | za příplatek |